Spôsoby platby

Za objednané produkty je možné v našom obchode zaplatiť platobnou kartou, bankovým prevodom na účet a taktiež na dobierku (pri doručení).

Platba kartou online zdarma
Platba bankovým prevodom na účet zdarma
Platba na dobierku (pri doručení) zdarma

Spôsoby doručenia

Produkty odosielame čo najskôr, zvyčajne najneskôr do 24 hodín od prijatia objednávky prostredníctvom Zásielkovne alebo Kuriéra GLS. Pre všetky objednávky je doručenie zadarmo.

Zásielkovňa
k vyzdvihnutiu nasledujúci pracovný deň
zdarma
Kuriér GLS
doručenie nasledujúci pracovný deň
zdarma

Zásielkovňa

Na ktorúkoľvek pobočku Zásielkovne vám produkty doručíme už nasledujúci pracovný deň od odoslania objednávky. Následne budete mať 7 pracovných dní na prevzatie zásielky. O uložení zásielky na výdajnom mieste budete informovaný e-mailom a SMS správou.

Kuriér GLS

Až domov či do práce kamkoľvek na Slovensku vám produkty dovezie kuriér GLS. Zásielka je doručená nasledujúci pracovný deň od odoslania. Deň vopred, prípadne ráno v deň doručovania, vás bude kuriér cez SMS alebo telefonicky informovať o čase doručovania zásielky. Kuriérovi môžete za objednávku zaplatiť aj platobnou kartou.

Spôsoby doručenia do Českej republiky

Produkty odosielame taktiež do Českej republiky prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne alebo služby Doručenie na adresu. Pre všetky objednávky je doručenie zadarmo.

Zásielkovňa
k vyzdvihnutiu do 2 pracovných dní
zdarma
Doručenie na adresu
doručenie do 2 pracovných dní
zdarma